Ana sayfa

Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd.

Şirket profili

Hakkımızda

11111

22222222

Jet Magnet Techonology Co, Ltd havacılık, üretim, madencilik, otomotiv, mühendislik, elektronik, zanaat, terapi ve diğer sektörlerde 15 yılı aşkın süredir müşterilerine hizmet veren profesyonel tedarikçi mıknatısları ve manyetik montaj ve sistemidir yurt içinde ve yurt dışında. Jet Teknolojisinin sunabileceği ürünler, sinterlenmiş veya bağlanmış NdFeB mıknatıs, sinterlenmiş SmCo mıknatıs, AlNiCo mıknatıs, ferrit mıknatısı, esnek mıknatıslar ve manyetik bileşenleri içerir. Ayrıca, özel mıknatısları veya manyetik bileşenleri, minik ve doğru parçaları veya farklı şekil ve türlere sahip özel büyük parçaları yüksek hassasiyette üretebiliriz. Jet Magnet OEM veya ODM projeleri çözümleri sağlayabilir. Size en iyi ürünleri ve hizmetleri sunmaktan ve işinizde büyük başarı elde etmenize yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

 

Kalite ve Çevre Politikası
 
Sadece gelişmiş ve son teknolojiye sahip test tesisleri ile donatılmakla kalmayan, tüm kaynaklarımız ISO9001 ve ISO14000 kalite belgelendirme sistemlerini piyasaya sürdü ve geçti. Otomotiv endüstrisinden gelen talepleri karşılamak için, kaynaklar ISO / TS16949 kalite güvence sistemini çalıştırmaya başladı ve şimdiye kadar tanınan üçüncü partiden doğrulama aldık. IQC, IPQC ve OQC yönetiminin yönetim sistemi, süreçlerimizin her birinde kapsanmaktadır.

 

Kurumsal Felsefe
 
Müşterilerin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamak için, tatmin edici hizmetler, zorlu rekabette hayatta kalabilmek için Jet Magnetin temelidir.
 
Müşteri odaklılık ilkesine uyarak şirketi çalıştırmak
 
 
 
333333333
 
Hizmetlerin sürekli iyileştirilmesi yoluyla rekabet edebilirliği artırmak
 
Müşterilerimize ve tedarikçilerimize kazan-kazan hedefine ulaşmak için vaat ettiklerini yerine getirmek
 
Jet Magnet görüntüsünü kurmak ve kendi dünyaca tanınmış markamızı oluşturmak için
BS EN 1728-2001.pdf
BSEN1728-2001.pdf
ss
Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Geçmiş fabrika, tutkulu, enerjik, çalışkan ve iş ve geçmiş bir ilgi entelektüel meraklı kişiler çalışmaktadır. Personelimiz, iş adamları, metinleri ve diğer pazarlama iletişimi ajansları, şirketler, medya şirketleri, kültür kurumları ve teknoloji ve danışmanlık firmaları deneyimi olan arşivciler içerir.

1998'de Tech-uzun, Aralık 18 resmen kuruldu. Onun ilk günlerinde, kullanım alanı daha az 40 dönüm ve personel 100'den az. 5 Galon makine ve Dolum Makinası küçük şişe su onun başlıca üründür. Ancak, bizim çalışkan Tech-uzun değnek yok zor korkuyorlar ve üretim ön çalışma gün ve gece, tüm bu katkıda Tech-uzun için'ın yeni dönem.

2004 Yılında, Bölümü ve dolum bölümü üfleme için kuruluş, bu yıl için en önemli görevleri vardır. İlk CSD hat resmen doldurma Temmuz'da piyasaya girdi ve sonra başarıyla Guangdong Swire Coca Cola içinde faaliyete girdi. Ayrıca, aynı zamanda başka bir CSD hat Hangzhou Coco Cola ile imzaladı. Coco Cola ile bu işbirlikleri, Tech-uzun süre için yeni bir dönem açıldı.

Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

İş türü

Üretici

Markalar : ZT /odm

No. Çalışanları : 100~130

Yıllık satış : 8000000-20000000

Yıl kurulan : 1998

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite V Yaka Gelinlik satış için iyi kalite V Yaka Gelinlik satış için iyi kalite V Yaka Gelinlik satış için