Ana sayfa Ürünlertek parça elbise

Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd.

Sertifika
iyi kalite V Yaka Gelinlik satış için
iyi kalite V Yaka Gelinlik satış için
Müşteri yorumları
Bu fantastik bir kaynak platformu, saygılı hizmet ve kaliteli ürün

—— Philip

Hayat beyaz bir kağıt yaprağıdır, o zaman hepimiz bir iki sözcüğünü yazabilir.

—— Çin gizli derneği

Bu elbiselerden hoşlanırım.Teşekkür ederim. Bana söyleyebilir misin?

—— cop

İyi Ürünler, İyi Hizmet, Süt şişesi, soya sosu şişesi, sarı şarap şişesi farklı boyutları üretmek için iyi Sourcing Platform uit. farklı

—— Michael

İyi Ürünler, İyi Hizmet, İyi Sourcing Platform süt şişesi, soya sosu şişesi, sarı şarap şişesi farklı boyut üretmek için uit. farklı

—— Steven

İyi Ürünler, İyi Hizmet, İyi Sourcing Platform süt şişesi, soya sosu şişesi, sarı şarap şişesi farklı boyut üretmek için uit. farklı

—— Steven

Ben sohbet şimdi

Zhufeng ACI Bilyalı Değirmeni Güç Tasarrufu DLT-QF11

Çin Zhufeng ACI Bilyalı Değirmeni Güç Tasarrufu DLT-QF11 Tedarikçi

Büyük resim :  Zhufeng ACI Bilyalı Değirmeni Güç Tasarrufu DLT-QF11

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Contact Now
Detaylı ürün tanımı

Zhufeng ACI Bilyalı Değirmeni Güç Tasarrufu DLT-QF11

Teknik parametreler:

Zhufeng ACI Bilyalı Değirmeni Güç Tasarrufu DLT-QF11

Ürüne Genel Bakış:

Güç Aralığı: 45KW ~ 132KW

Enerji tasarrufu verimliliği:% 10 ila% 40

Güç tasarrufu prensibi:

Islak bilyalı değirmen (seramik işletmeleri), tambur çapına ve proses gereksinimlerine ve motor (hareket gücü) redüktörü, hidrolik kuplaj, yardımcı motor, fren bobinleri, kayışlar, kasnaklar, makaralar ve benzerlerini içeren seçim ve konfigürasyona dayanmaktadır. Orijinal kontrol, sabit bir hızda çalışacak ve sadece ne kadar zaman, yani top, büyük bir kuvvet başlarken ne yapılacağına karar vermek için tecrübe ve test yoluyla başlamak zor. Şirketimizin test ve veri özetlerinin çoğundan sonra, DLT-QM ve QM11 serisinin çeşitli güç bölümleri olan bilyalı değirmen ACI Ball Power Saver için geliştirildi.

Enerji tasarrufunun dört yönü:

(1) Güç Tasarrufu, başlangıç ​​akımının 4-7 katını azaltmak için yumuşak başlatma işlevini kullanır.

(2) Güç Tasarrufu güç faktörü% 99 veya daha fazla, orijinal motor güç faktörü% 80 veya daha az.

(3) Farklı ürünler farklı hıza ihtiyaç duyduğundan ve kuadratik gücün hızı ve hızı orantılıdır, farklı zaman ve hız gerektiren farklı ürünleri ayarlayabiliriz, müşteri serbestçe ayarlanabilir veya seçebilir (mikrobilgisayar işlemcisi yerine getirmek için).

(4) Biz motor çalışma akımı otomatik gerçek zamanlı izleme var, böylece en iyi ekonomik operasyon noktasına ulaşmak için, ilgili çıkış voltajı ve akımını ayarlayarak.

Yukarıdaki dört noktaya göre, entegre enerji tasarrufu etkisi% 10'dan fazla,% 15'e kadar bir ortalamaya ulaşabilir, etki çok önemlidir. Genel invertör, yumuşak yol vericiden, güç faktörü kompanzasyonundan, üçünün organik birleşmesinden farklıdır ve seramik enerji tasarrufu sağlayan ürünler için modern işletme tercihi gibi faktörlerin mükemmel kombinasyonunu başlatmadaki zorlukların üstesinden gelmek için.

Fonksiyonları ve özellikleri:

1. Anti-statik, anti-dalgalanma, yıldırım;

1. ACI bilyalı değirmen adanmış Güç Tasarrufu, benzersiz bir dinamik enerji tasarrufu özelliklerine sahiptir, enerji tasarrufu oranı% 10 ila% 35 arasındadır.

2. Su geçirmez, toz geçirmez, anti-korozyon. Özel güç Tasarruflu bilyalı değirmeni, gerçek başlangıç ​​yumuşak başlangıcına yerleştirdikten sonra, bilyalı değirmenin etkisi büyük ölçüde azalır, bilyalı değirmen kayışı ve dişli ömrü büyük ölçüde iyileştirilir.

3. Makinenin kullanımı, bilyalı değirmen başlatma akımı ve çalışma akımının etkisi azalır, bu, diğer elektrikli ekipmanların tetiklenmesi ve fenomenin arızalanması sonucu ortaya çıkan güç tüketimini azaltmak için şebeke voltajındaki dalgalanmalara ve şebeke voltajına neden olmaz.

4. ACI bilyalı değirmen adanmış Güç Tasarrufu mükemmel bir aşırı yüklenme, aşırı akım, kısa devre ve topraklama korumasına sahiptir.

5. Freze süresini ve otomatik kapanma süresini ayarlamak kolaydır, ayrıca kolayca taşlama süresini de seçebilirsiniz.

6. Düşük yatırım ve yüksek getiriler. Tüm yatırımlar elektrik tasarrufu ile 5-12 ay içinde geri kazanılabilir.

ACI bilyalı değirmen adanmış Güç Tasarrufu, genel invertörler farklı top bilyalı değirmen Güç Tasarrufu, özel iyileştirmeler ve yazılım yükseltmeleri, profesyonel geliştirme ve üretim sıklığı dayanmaktadır. Kurulumda seramik fabrikası ACI bilyalı değirmen start-up akımını başlatmak için bilyalı değirmen kolay başlangıç ​​akımı anma akımının altında kontrol edilebilir. Orada

İletişim bilgileri
Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd.

İlgili kişi: benchtest

Tel: +8612345678914

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)