Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
中文 站
Ana sayfa Ürünlertek parça elbise

Zhufeng ACI Hava Kompresörü Güç Tasarrufu DLT-KY11

iyi kalite V Yaka Gelinlik satış için
iyi kalite V Yaka Gelinlik satış için
Bu fantastik bir kaynak platformu, saygılı hizmet ve kaliteli ürün

—— Philip

Hayat beyaz bir kağıt yaprağıdır, o zaman hepimiz bir iki sözcüğünü yazabilir.

—— Çin gizli derneği

Bu elbiselerden hoşlanırım.Teşekkür ederim. Bana söyleyebilir misin?

—— cop

İyi Ürünler, İyi Hizmet, Süt şişesi, soya sosu şişesi, sarı şarap şişesi farklı boyutları üretmek için iyi Sourcing Platform uit. farklı

—— Michael

İyi Ürünler, İyi Hizmet, İyi Sourcing Platform süt şişesi, soya sosu şişesi, sarı şarap şişesi farklı boyut üretmek için uit. farklı

—— Steven

İyi Ürünler, İyi Hizmet, İyi Sourcing Platform süt şişesi, soya sosu şişesi, sarı şarap şişesi farklı boyut üretmek için uit. farklı

—— Steven

Ben sohbet şimdi

Zhufeng ACI Hava Kompresörü Güç Tasarrufu DLT-KY11

Çin Zhufeng ACI Hava Kompresörü Güç Tasarrufu DLT-KY11 Tedarikçi

Büyük resim :  Zhufeng ACI Hava Kompresörü Güç Tasarrufu DLT-KY11

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Contact Now
Detaylı ürün tanımı

Zhufeng ACI Hava Kompresörü Güç Tasarrufu DLT-KY11

Teknik parametreler:

Zhufeng ACI Hava Kompresörü Güç Tasarrufu DLT-KY11

Teknik parametreler

Güç Aralığı: 7.5kw-400kw

-Enerji tasarrufu verimliliği:% 15 -% 65

Avantajların dönüşümü:

1. Enerji tasarrufu

Kompresörün geleneksel kontrolü ile karşılaştırıldığında, enerji tasarrufu sağlayan inverter kontrol kompresörü en pratik öneme sahiptir. Herhangi bir zamanda farklı gaz tüketimine göre, en ekonomik çalışma koşulları olan hava kompresörü hava beslemesini değiştirmek. % 20 veya daha fazla tasarruf

2. İşletme maliyetlerini azaltın

Geleneksel kompresör işletme maliyetleri üç bileşenden oluşmaktadır: ilk satın alma maliyeti, bakım maliyeti ve enerji maliyeti. Enerji maliyetleri yaklaşık% 77'dir. Frekans dönüşüm dönüşümünden sonra, sadece enerji maliyetini etkin bir şekilde düşürmekle kalmaz, frekans dönüşümü ekipmanın etkisine indirgemeye başlar, hava çıkış borusunda (kumbara) basınç dalgalanması gas 0,02Mpa olan gazı beslemek için sabit basıncı fark edebilir. Ayrıca bakım masraflarını da azaltabilir. Buna ek olarak, dönüşüm otomatik sabit voltaj zamanlama rotasyon fonksiyonu sonra, otomasyon sisteminin derecesini geliştirmek, kesinlikle ekipman bakım maliyetini azaltacaktır.

3. kontrol hassasiyeti geliştirin

4. Hava kompresörünün servis ömrünü uzatın

Hava kompresörü frekans dönüştürme enerji tasarrufu talimatları

1. Güç tasarrufu (37KW örnek)

2. Sürekli besleme basıncı

Sıradan hava kompresörü, ister pistonlu isterse de bir vida makinesi olsun, yaklaşık 2 kg basınç farkı olacaktır. Çoğu kullanıcı için üretim verimliliğini azaltacak, hatta ürünlerin kalitesini ciddi ölçüde azaltacaktır, bu yüzden frekans dönüşümlü hava kompresörü daima sabit basınçlı gaz olmuştur ve çok sayıda kullanıcı sıcak bir şekilde karşılanmıştır!

3. Düşük gürültü

Inverter hava kompresörü sorunsuz çalışır, yavaştır. Sıradan bir vida makinesi sık sık yükleme ve boşaltma sesi değil, piston makinesinin ani bir başlatma sesi yoktur ve sıradan vida uzun süreli yüksek hızlı yüksek-yüklü seslerden kaçının.

4. Uzun ömürlü, düşük maliyetli

Herhangi bir ekipmanın uzun süreli tam hız veya yüksek hızda çalışması elverişsizdir, hava kompresörü bununla aynıdır. Birincisi, yedeklenebilmesi için, ikincisinin, bir ünitenin uzun süreli yüksek hızlı çalışmasını önlemek için, bir birime geçmek için; ve değişken frekanslı hava kompresörü yavaş ve düzgün çalışma, aşınma ve yıpranma ünitesini azaltır. Hem hizmet ömrünü uzatmak hem de bakım döngüsünü uzatmak, doğal olarak maliyet tasarrufu sağlamak.

5. Güç üretiminde kullanıcılar çok yardımcı olurlar

Kendi kendine nesildeki sıradan hava kompresörü kullanıcıları çok deneyimlidir: hava kompresörü başlangıç ​​akımı oldukça yüksektir (normalde 3 kez vida makinesi, piston makinesinin 7 katı). Hava kompresörünün sık sık çalıştırılması veya boşaltılması, jeneratörü siyah dumanı ve hatta boğulmasını sağlar ve diğer ekipmanların normal çalışmasını etkiler. Bu çok yaygın bir olgudur. Frekans hava kompresörünü değiştirdikten sonra, kullanıcı memnuniyeti sağlayan neredeyse sıfır yük durumu başlatma ve uzun süreli yavaş sabit çalışmadır.

6. Gerçekten ucuz

Inverter hava kompresörü yatırım maliyetlerini geri kazanmak için bir yıl elektrik tasarrufu zaman, bu gerçekten ucuz. Yani daha ucuz olan makineler inverterden daha pahalıdır.

Hava Kompresörünün Enerji Tasarrufu Reformu

İletişim bilgileri
Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd.

İlgili kişi: benchtest

Tel: +8612345678914

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)