Mesaj gönder
Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd.
Ürün:% s
Vakalar
Ev > Vakalar >
hakkında son şirket vakası Coachella: Why all music festival-goers look the same
OLAYLAR
Kişiler
Kişiler: Ms. Corina
Faks:: 86--111
Şimdi başvurun
Bize Mail Atın

Coachella: Why all music festival-goers look the same

2019-11-11
 Latest company case about Coachella: Why all music festival-goers look the same
Geçen hafta sonu, uluslararası üne sahip bir festival olan Coachella, Indio, California'da açıldı.Çölde, son 19 yıldır dünyanın en çokünlü müzisyenler sahneye çıktı, aynı zamanda yaz modası trendlerinin de devam ettiği bir yer.
Bu yıla hızlı bir göz atın Coachella street style fotoğraflarıve birkaç yinelenen öğe göreceksiniz: sınırlar ve kesikler;gladyatör sandaletleri ve çöl botları;metalik bindi dövmeleri;Meksika tarzı nakışlar ve vintage esintili her şey.
son şirket davası hakkında Coachella: Why all music festival-goers look the same  0
Bunları daha önce gördüğün hissine kapıldın mı?Bu bir tesadüf değil: Glastonbury'yi lastik çizmeler, kısa şortlar ve klasik kürkle yarı yarıya süsleyen ünlülerle ilgili ilk takıntı, modern festival müdavimleri mağazalarda anımsatan parçalar ararken gelişmeye devam eden küresel bir moda estetiğini doğurdu. doğru estetik.
"Moda ve nostalji her zaman el ele gitti ve Coachella söz konusu olduğunda, kırlarda çiçek çocuk görünümüyle açık bir müzik festivaline sahip olma romantizmi. Bu, grunge öğelerle karıştırılmış hippi bir görünüm," dedi. Trend tahmin ajansında küresel sokak stili kıdemli editörü Anupreet Bhui WGSN, dünya çapında 20'den fazla festivali izleyen."İdeolojiden çok görünüşle ilgili. Unutmayalım: Instagram nesli."
Markalar ve perakendeciler, Topshop, H&M, Adidas, Barneys ve diğerlerinin festival odaklı kapsül koleksiyonlarını dağıttığını ve
alışveriş düzenlemeleri.