Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Corina

Telefon numarası : 15021819716

Naber : +8615021819716

Free call
Üretim hattı

Gelinlik ve resmi kıyafetlerin tasarım üretimi ve satışı da dahil olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi sunan profesyonel giyim firması. Şirketin ürünleri yurtdışı ihraç, dünya çapında Müşteriler.

Frbiz , diğerlerinden öğrenerek ve kendini yenileyerek, dünyadaki en son teknolojiyi kendi ürünlerinde uygulamaya devam ediyor ve test tezgahı ürünlerinin entegre performansını geliştirerek test tezgahı alanında lider kılıyor. Mitech, şimdi tüm temel teknolojisi için fikri mülkiyet haklarına sahip ve ondan fazla patent başvurusunda bulundu. Dahası, dünya çapında Mitech ürünlerinin satışını daha akıcı hale getiren CE ve ISO9001 sertifikalarına sahiptir. Şimdiye kadar Mitech enstrümanları dünyadaki beş kıtaya da satıldı ve dünya test tezgahı pazarında çok önemli bir pozisyon aldı. Merhaba

Dikiş Bölümü:


OEM / ODM
Frbiz , dünyadaki en ileri teknolojiyi kendi ürünlerinde uygulamaya devam ediyor ve test tezgahı ürünlerinin entegre performansını geliştiriyor;

Çin profesyonel gelinlik, elbise tasarımı, üretim ve ihracat satışları, Roman tarzı, ince malzemeler, titiz işçilik, güvenilir kalite.

Ar-Ge
Fribiz, dünya çapında Mitech ürünlerinin satışını daha akıcı bir şekilde yapan CE ve ISO9001 sertifikalarına sahiptir. Şimdiye kadar, dünyadaki tüm beş kıtaya Mitech cihazları satıldı ve dünya test tezgahı piyasasında çok önemli bir yer aldı.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin