Mesaj gönder
Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd.
Ürün:% s
Haberler
Ev >

Çin Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Şirket Haberleri

Elektrikli araçlar geleceğin trendi mi olacak? Elektrikli araç almanın şimdi tam zamanı mı?

"Elektrikli Araçlar" dünya çapında sıcak bir konudur.Birçok kişi soruyor: "Willelektrikli araçlargeleceğin trendi mi?Şimdi elektrikli araç almanın zamanı geldi mi?" Elektrikli araçların yolu zorlu olsa da beklentiler hala çok iyi, yol uzun ve zorlu.   2020 yılında Çin'de binek araçların toplam perakende satışı 2017,8 milyona ulaşacak ve bunun saf elektrikli binek araç satışı 1 milyonu aşacak.Tamamen elektrikli araçların satışları sadece %5 civarında olmasına rağmen, yıllık bazda önemli ölçüde artarken, binek otomobiller için genel veriler yıllık bazda %6 düştü.Yoksul çevrede, saf elektrikli araçlar önemli ölçüde arttı. Bunun anlamı ne? 1. Politika rehberliği bir rol oynadı.Sübvansiyon politikaları ve şarj tesislerinin iyileştirilmesi açısından, olumlu politika rehberliği, gelişmiş merkez şehirleri iyi donanımlı hale getirdi ve çevre şehirlere yayıldı.Saf elektrikli araç sanayi zinciri, ham maddelerden parçalara ve ardından araç üretimine, satış ve satış sonrasına kadar kademeli olarak gelişiyor.Bu sinyaller birçok otomobil şirketine iyi bir pazar atmosferi sağlıyor ve OEM'ler saf elektrikli araçların trendi konusunda iyimser. 2. Tamamen elektrikli araçlar resmi olacak ve hem "küçük şeyler" hem de "büyük yıkım" oldu.Geniş saf elektrikli araç pazarı açısından bakıldığında, tüm pazar saf elektrikli araçlar için çaba sarf etmeye başladı.Alanın gelişmesiyle birlikte saf elektrikli araçlar, pil ömrü, konfigürasyon, fiyat ve güvenlik kaygıları açısından büyük ölçüde iyileşti. 3. Tüketici güveni arttı."Elektrikle renk değişiminden bahseden" geçmişten bu yana, birçok tüketici inisiyatif aldı veya tamamen elektrikli araçları denemeye istekli oldu.En sezgisel olanı, elektrikli araç satışlarındaki sürekli artıştır.2021'in ilk yarısında 830 bin saf elektrikli araç satıldı ve penetrasyon oranı %10,2'ye ulaştı.

2022

07/04

4 Tekerlekli Mobilite Scooterları

Bir mobilite scooter'ı, bir elektrikli tekerlekli sandalyeye eşdeğer veya yardımcı olan ancak bir motorlu scooter gibi yapılandırılmış bir elektrikli araç ve mobilite yardımcısıdır.Motorlu olduklarında genellikle güçle çalışan bir araç/scooter, engelli scooter veya elektrikli scooter olarak da adlandırılırlar.Motorsuz mobilite scooter'ları daha az yaygındır, ancak bacaklarını en azından biraz kullanan tekerlekli sandalye kullanıcılarının tahmini %60'ı için tasarlanmıştır.   Mobilite scooter'ları, genellikle daha ucuz olmaları, taşımalarının daha kolay olması ve daha özelleştirilebilir olmaları bakımından elektrikli tekerlekli sandalyelerden farklıdır.Bu engelli scooter'ları, yürümekte veya etrafta dolaşmakta güçlük çeken, ancak henüz bir elektrikli tekerlekli sandalyeye tam olarak ihtiyaç duymayan kişiler için üretilmiştir.   Bunlar, iç ve dış mekanlarda çalışmak üzere tasarlanmış orta ila tam boy scooterlardır.Dört tekerlek, tüm kullanıcılar için maksimum denge ve güvenlik sağlar ve şarj başına 18 mil sürüş menziline sahiptir.   Kullanıcı, scooter'ı koltuğa oturarak ve scooter gazı ve fren kolunu kontrol ederek ve ayrıca yeke monteli gidonu kullanarak yönlendirebilmelidir.Tüm scooter'larda, scooter'ın kontrol panelinin yanına monte edilmiş, kullanıcı tarafından ayarlanan bir hız kontrolü bulunur.Hız kontrolü, hız sınırlayıcı görevi görür ve kullanıcı tarafından çeşitli durumlar için kolayca ayarlanır.Dışarıda, yaklaşık 5 mil hızla koşmak için hızı artırın, hatta bazıları 8 mil hızla seyreder.İçeride, bir evde, koridorlarda veya ofiste manevra yapmak için scooter'ı kontrol edilebilir bir hıza sınırlayın.

2022

07/04

Üç tekerlekli bir elektrikli scooter'da nelere dikkat edilmelidir:

Üç tekerlekli scooterlar şu anda yaşamda yaygın olarak kullanılmaktadır.Üç tekerlekli bir elektrikli scooter alırken insanların akılda tutması gereken birçok şey var.nasıl seçeceğimize bir göz atalımüç tekerlekli scooter     ÇERÇEVE: Kaliteli ürünler, iyi destek ve uzun ömür sağlayan sağlam bir çerçeveye sahiptir.Alüminyum ve çelik yaygın olarak kullanılan malzemelerdir.   GÜÇ Eğildiğinde bile çok fazla uğraşmadan yeterli gücü sağlayabilen güçlü bir motorla donatılmıştır. SÜRÜŞ TRENİ: Düzgün sürüş sağlamak için üç tekerlekli bisiklet, kullanımı kolay ve kusursuz olan iyi bir vites veya şanzıman sistemi içerir.   PİL   En iyi model, uzun süre şarjlı kalmasını sağlayan ağır hizmet tipi bir pille çalışıyor.Pil ayrıca hızlı bir şekilde şarj olacak ve yüksek akım gücüne sahip olacaktır.   HIZ İyi bir scooter, farklı yüzeylerde iyi hız sağlayabilir.Düz, eğimli ve dik yüzeylerde iyi performans gösterir ve düz ve terakota araziler için de uygundur.   YÜKLEME KAPASİTESİ En iyi üç tekerlekli scooter, farklı kullanıcı türlerini barındırabilen sağlam bir çerçeve ve iyi bir süspansiyondan oluşur.Yük, büyük ve küçük kullanıcılar için uygun olan 200 pound ile 350 pound arasında değişmektedir.   İŞİN KAPSAMI Tek bir şarjla size en uzun menzili sağlayan aksesuarları seçmenizi öneririz.Bu, şarj frekansını azaltabilir ve şarj mesafesini uzatabilir.

2022

07/04

1