Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
中文 站
Ana sayfa Ürünlertek parça elbise

Zhufeng ACI Servo'nun Seramik Kompresör Üzerine Uygulanması

iyi kalite V Yaka Gelinlik satış için
iyi kalite V Yaka Gelinlik satış için
Bu fantastik bir kaynak platformu, saygılı hizmet ve kaliteli ürün

—— Philip

Hayat beyaz bir kağıt yaprağıdır, o zaman hepimiz bir iki sözcüğünü yazabilir.

—— Çin gizli derneği

Bu elbiselerden hoşlanırım.Teşekkür ederim. Bana söyleyebilir misin?

—— cop

İyi Ürünler, İyi Hizmet, Süt şişesi, soya sosu şişesi, sarı şarap şişesi farklı boyutları üretmek için iyi Sourcing Platform uit. farklı

—— Michael

İyi Ürünler, İyi Hizmet, İyi Sourcing Platform süt şişesi, soya sosu şişesi, sarı şarap şişesi farklı boyut üretmek için uit. farklı

—— Steven

İyi Ürünler, İyi Hizmet, İyi Sourcing Platform süt şişesi, soya sosu şişesi, sarı şarap şişesi farklı boyut üretmek için uit. farklı

—— Steven

Ben sohbet şimdi

Zhufeng ACI Servo'nun Seramik Kompresör Üzerine Uygulanması

Çin Zhufeng ACI Servo'nun Seramik Kompresör Üzerine Uygulanması Tedarikçi

Büyük resim :  Zhufeng ACI Servo'nun Seramik Kompresör Üzerine Uygulanması

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Contact Now
Detaylı ürün tanımı

Zhufeng ACI Servo'nun Seramik Kompresör Üzerine Uygulanması

Teknik parametreler:

Güç Aralığı: 0,75kw-400kw

Enerji tasarrufu verimliliği:% 30 -% 65


:

Çalışma enerji tasarrufu prensibi:

Sıradan pres yağ pompası, yağ pompası yer değiştirmesi sabit olduğu için sabit miktarlı pompadır , ayrıca yağ pompası yer değiştirme tasarımı maksimum değerdir. Makine çalışırken, hidrolik valfın çoğu tahliye vanası tarafından yapılır ve bu da çok fazla miktarda enerji israfına neden olur. Servo kontrol sistemi, basınç, akış kullanımı çift kapalı döngü geribildirim kontrolü olarak, servo sistemi ihtiyaç duyduğu kadar basınç ve akış sağlayacaktır. Servo motor akımı da sistemin ihtiyaçları ile değişecek, enerji tüketimi olmadan çalışacaktır. Kompresör salmastradayken veya diğer şartlar hareketsizken, motor dönmeyi durdurur, akım olmaz, sistem herhangi bir enerji tüketmez.

Özellikleri avantajları:

1. Enerji tasarrufu:

Kompresörü servo sistemle, sistem basıncını, akış çift kapalı devresini kullanarak. Hidrolik sistem, akışın gerçek gereksinimlerine ve yakıt tüketimine uygun olarak, yüksek enerji tüketimiyle üretilen sıradan kantitatif pompa sistemi yüksek basınç taşmasını ortadan kaldırır. Sıkıştırma, damgalama ve diğer yüksek akışlı çalışma aşamasında, motor hız ayarına uygun olarak. Dolgu, toplama ve diğer düşük akışlı çalışma aşamasında, motor hızını azaltır. Gerçek pompa enerji tüketimi% 25 -% 45 azaldı.

2. hızlı tepki, yüksek üretim verimliliği

Hızlı tepki ve yüksek üretim verimliliği. Servo sistem yanıt hızı, basınç yükselme süresi ve 30 ms kadar hızlı akış yükselme süresi. Hidrolik sistemin tepki hızını artırın, aksiyonu çalıştıran süreyi kısaltın, hızı çalıştıran makineyi hızlandırın. Kompresör hidrolik sistemi otomatik olarak çalıştığında, bir valf açıktır, sistem basıncı anında düşer, servo sistemi basıncı önceden ayarlanmış olan değere geri yükleyerek 30 ms içinde yağları hızlı bir şekilde yenileyebilir.

3. Basınç kararlılığı ve hassasiyeti:

Yüksek servo sistemi ayar imkanı. Basınç kapalı çevrim kontrol modu, sistem basıncını çok kararlı hale getirir. Basınç dalgalanması, ürün kalıplamanın kalitesini artırarak, 0.5 bardan daha azdır.

4. Yağ sıcaklığı düşük. Başlangıçtan, yağ sıcaklığı 8 -10 will artacaktır . 35 ° C oda sıcaklığında soğutma suyu gerekmez . Makinenin ömrünü uzatmak için daha az soğutucu, özellikle hidrolik yağı, hidrolik aşınma parçaları (yağ keçesi gibi).

5. Düşük gürültü. Hidrolik sistemin gürültüsü, makinenin çalışma ortamını iyileştirerek 65 desibeldedir.

: 020-28608999

: 020-28008900

Önceki : Bilgi yok
Sonraki : Bilgi yok

İletişim bilgileri
Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd.

İlgili kişi: benchtest

Tel: +8612345678914

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)