Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Corina

Telefon numarası : 15021819716

Naber : 8615021819716

Free call
Üretim hattı

Gelinlik ve resmi kıyafetlerin tasarım üretimi ve satışı dahil olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi sunan profesyonel giyim firması. Şirketin ürünleri dünyanın dört bir yanındaki Müşterilere yurt dışına ihraç edilmektedir.

Diğerlerinden ve kendi inovasyonlarından öğrenerek , Frbiz , dünyadaki en ileri teknolojiyi kendi ürünlerinde uygulamaya devam ediyor ve test tezgahı ürünlerinin entegre performansını geliştiriyor ve bu da test tezgahı alanında lider olmasını sağlıyor. Şimdi, Mitech, tüm çekirdek teknolojisi için tescilli fikri mülkiyet haklarına sahiptir ve ondan fazla patent başvurusunda bulunmuştur. Dahası, Mitech ürünlerinin dünya çapında satışını daha akıcı hale getiren CE ve ISO9001 sertifikalarına sahiptir. Şu ana kadar Mitech enstrümanları dünyadaki beş kıtaya satıldı ve dünya test tezgahı pazarında çok önemli bir yer aldı. Merhaba

Dikiş Bölümü:

OEM / ODM
Frbiz , dünyadaki en ileri teknolojiyi kendi ürünlerinde uygulamaya devam ediyor ve test tezgahı ürünlerinin entegre performansını geliştiriyor;

Çin profesyonel gelinlik, elbise tasarımı, üretim ve ihracat satışları, Roman tarzı, ince malzemeler, titiz işçilik, güvenilir kalite.

Ar-Ge
Fribiz, dünya çapında Mitech ürünlerinin satışını daha akıcı bir şekilde yapan CE ve ISO9001 sertifikalarına sahiptir. Şimdiye kadar, dünyadaki tüm beş kıtaya Mitech cihazları satıldı ve dünya test tezgahı piyasasında çok önemli bir yer aldı.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin